Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/divbox/ftp/biopunkt/nazrowie.biopunkt.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/divbox/ftp/biopunkt/nazrowie.biopunkt.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/divbox/ftp/biopunkt/nazrowie.biopunkt.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Kontakt z twórcami bloga - Na Zdrowie - Masz pytania napisz do nas!

Kontakt z twórcami bloga

Kontakt w sprawach bloga

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie opisywanych przez nas produktów, piszcie bądź dzwońcie. Chętnie podzielimy się wiedzą. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie. Mamy plan na najbliższe produkty, które należy opisać jednak jeżeli zgłosicie inne to z przyjemnością zajmiemy się nimi w pierwszej kolejności. Kontakt do nas znajdziecie poniżej.

Grzegorz Sędkowski
+48 509 420 156
grzegorz@biopunkt.pl

Dołącz do nas!

Jeżeli interesujesz się zdrowym odżywianiem i masz ochotę podzielić się swoją wiedzą, zapraszamy do kontaktu! Nie musi być to stała współpraca, chętnie opublikujemy nawet jeden artykuł. Jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje współpracy. Dla osób, tworzących nasz zespół, mamy specjalny bonus w postaci możliwości zakupów w sklepie biopunkt.pl produktów po cenach hurtowych – 30% taniej! Poniżej znajdziecie kontakt do Mirka, który wyjaśni wszystkie Wasze wątpliwości.

Współpraca – producent zdrowej żywności

Wszystkie firmy produkujące zdrową, certyfikowaną żywność zapraszamy do współpracy. Jeżeli jesteście zainteresowani reklamą na naszym blogu, bądź chcielibyście przedstawić swój produkt, chętnie go sprawdzimy i opiszemy. Jeżeli uznamy go za godnego polecenia, niewątpliwie będziemy zainteresowani stałą współpracą i wystawieniem go w naszym sklepie biopunkt.pl.

Kontakt - sklep ze zdrową żywnością Biopunkt.plNim zdecydujecie się przesłać jakikolwiek produkt prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zależy nam na promowaniu certyfikowanej żywności, a tym samym, nim zaczniemy cokolwiek testować chcielibyśmy zapoznać się z dokumentacją, która potwierdzi pochodzenie produktu i jego wiarygodność. W odpowiedzi prześlemy wszystkie informacje, jakich będziecie od nas oczekiwali np. statystyki odwiedzin strony, możliwe formy współpracy.

Recenzje konkretnych wyrobów przedstawiamy w formie artykułu na blogu, natomiast opis typu produktu chętnie dodany do naszej bazy. Dla przykładu „Olej Kokosowy ABC” zrecenzujemy w oparciu o produkt jakim będzie słoiczek „oleju kokosowego ABC”, natomiast „olej kokosowy” będzie niezależną pozycją w naszej bazie informacyjnej.

+48 (22) 404 27 27
biuro@biopunkt.pl 

Współpraca – reklama

Jeżeli jesteś zainteresowany zamieszczeniem reklamy na naszym blogu proszę o kontakt mailowy biuro@biopunkt.pl.

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości